Akreditace MPSV ONLINE
 

Online: Senior jako uživatel sociálních služeb - úvod do problematiky - 22.10.2021

Neohodnoceno
 

Kurz o konkrétní skupině klientů sociálních služeb - o seniorech. Přijďte s námi probrat, jaká specifika jsou s touto skupinou klientů spojená. Kurz je vhodný nejen pro pracovníky, kteří se seniory pracovat začínají, ale také pro ty, kteří se seniory pracují dlouhodobě.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu SJU211022ON
Kategorie Online kurzy
 

Dobře znát cílovou skupinu uživatelů, se kterou pracujete (nebo budete pracovat) je velice důležité.

Pojďte s námi probrat cílovou skupinu seniorů.

V čem je tato skupina uživatelů sociálních služeb specifická? V čem je specifická komunikace nebo individuální plánování se seniory? Jaké služby můžete svým klientům nabídnout?


 

Kurz Senior jako uživatel sociálních služeb - Úvod do problematiky je zaměřen na cílovou skupinu seniorů z mnoha úhlů pohledu. Pro kvalitní poskytování sociálních služeb je důležité dobře znát cílovou skupinu uživatelů. Probereme témata stárnutí a stáří, zaměříme se na životní změny ve stáří, na to, jak vypadá systém péče o seniory v ČR. Prakticky se zaměříme na specifika  komunikace se seniory, a také v čem je specifické individuální plánování se seniory. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 25 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV: A2020/0191-SP/PC/PP/VP

 

Datum a místo konání:

22. 10. 2021 od 9:00

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet. 

 

 

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.