Beach Help Cup 2019

Máte rádi akce, které mají smysl, podporují dobrou věc a navíc si je opravdu užijete díky skvělé atmosféře? Představte si to - krásný sport, jakým je plážový volejbal – ta atmosféra, písek, slunce, napětí, fandění… A to vše v atmosféře podpory dobré věci. Podpory organizací, které poskytují sociální služby.

2019-BHC-logo-velke


Takovou akcí je Beach Help Cup, který se koná v Praze již od roku 2015. 


bhc-2019-logoCharitativní turnaj v plážovém volejbalu, ve kterém se každoročně utkají smíšené páry o peníze na podporu pražských organizací poskytujících sociální služby. Každý soutěžní tým si vybere z registrovaných organizaci, za kterou hraje. Ambasadorkami turnaje jsou reprezentantky ČR v plážovém volejbale Maki a Bára.

Letošní, pátý ročník turnaje, je obsazený 32 hracími týmy a hraje se o podporu celkem 29 organizací poskytujících sociální služby.

Zajímá vás, za jaké organizace poskytovatelů sociálních služeb budou letos týmy bojovat? Spektrum poskytovatelů je opravdu pestré, od domova pro seniory přes organizace poskytující služby lidem s mentálním postižením, chráněné bydlení či třeba podporu sluchově postižených... Všechny zapojené organizace si můžete prohlédnout na stránkách turnaje: http://www.beachhelpcup.cz/beach-help-cup-aktualni-rocnik/organizace-na-jejichz-podporu-se-hraje/


Turnaj se odehraje 7. září na kurtech Beach Braník. Nám nezbývá, než popřát skvělé počasí, a skvělý zážitek pro všechny zúčastněné.

 

Můžeme prohlásit, že jsme hrdí, že jsme partnerem této akce, budeme na místě fandit všem a těšíme se na výherce na našich kurzech.