Online kurzy

Vzhledem k současné epidemiologické situaci povolilo MPSV pořádání akreditovaných kurzů online. Můžete se tak zúčastnit Akreditované-kurzy-mpsv-onlineakreditovaného kurzu aniž byste museli někam jezdit. Pokud se zúčastníte online kurzu, získáte z něj klasické Osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet. Nic není potřeba instalovat, na kurz se připojíte pomocí odkazu, který vám na základě vaší přihlášky zašleme. 

Potřebujete online kurz pro pracovníky vaší organizace? Kontaktujte nás, rádi uspořádáme online kurz pro vás, dle vašich potřeb a časových možností.

 

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Akreditace MPSV ONLINE
Akreditovaný kurz Hledání cest ke zvládání stresu a prevenci syndromu vyhoření říjen 2021
1 400 Kč
Volná místa k dispozici.
Detail
Akreditace MPSV ONLINE
Akreditovaný kurz senior Online říjen 2021
1 400 Kč
Volná místa k dispozici.
Detail
Akreditace MPSV ONLINE
Akreditovaný kurz Základy efektivní komunikace Online listopad 2021
1 400 Kč
Volná místa k dispozici.
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.