Kurzy pro organizace

Kurzy-pro-pracovniky-v-sociálních-službách-pro-organizaceMáte přesnou představu, jaký kurz vaši zaměstnanci potřebují a rádi byste je proškolili ímo na vašem pracovišti? Chcete se vyhnout komplikacím s vysíláním jednotlivců na vzdělávací akce? Kontaktujte nás, rádi uspořádáme kurz u vás, dle vašich potřeb a časových možností. Přijedeme za vámi!

 

Naplánujte s námi pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců v kurzech akreditovaných MPSV za zvýhodněnou cenu.

 

Cena kurzu: 12 900 Kč (při objednání 2 a více kurzů z naší nabídky najednou zvýhodněná cena 11 900 Kč/kurz). Pro dlouhodobé zákazníky nabízíme individuální ceny.

 

Nabídku našich kurzů naleznete zde

 

Aktuální informace:

Vzhledem k současné epidemiologické situaci povolilo MPSV pořádání akreditovaných kurzů online. Vaši zaměstnanci se tak mohou zúčastnit akreditovaného kurzu aniž by museli někam jezdit. Zaměstnanci z online kurzu získají klasické Osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet. Nic není potřeba instalovat, na kurz se připojíte pomocí odkazu, který vám na základě vaší přihlášky zašleme. Kurzu se mohou zúčastnit jednotliví pracovníci u svých pracovních počítačů, z home-office, stejně tak může být skupina pracovníků v jedné místnosti např. s velkou obrazovkou připojenou k pc apod. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.