Náš lektorský tým

 

Rádi bychom vám představili náš lektorský tým. V současné době se tým rozšiřuje, a tak vás zde brzy seznámíme s dalšími lektory.

 

Na našich kurzech se můžete setkat s těmito lektorkami:

 

Lektor-Marcela-Janotová

Mgr. Marcela Janotová

Marcela Janotová po studiu bakalářského oboru Sociální práce na UJEP v Ústí nad Labem pracovala jako sociální pracovnice, a to jak v pobytové službě, tak ve službách terénních. Hlavní cílovou skupinou klientů, která ji provází od studií, jsou senioři. Díky inspiraci z práce v neziskovém sektoru později vystudovala magisterský obor Studia občanského sektoru na UK v Praze.

Dlouhodobě se věnuje lektorské činnosti. Při svých kurzech klade důraz na zapojení účastníků tak, aby si při kurzu probírané téma "zažili". Založila vlastní vzdělávací agenturu a jejím hlavním cílem je, aby její kurzy byly pro účastníky opravdovým přínosem pro jejich práci.

 

 

 

 

 

 

Lektor-Petra-Fridrichová

Bc. Petra Fridrichová, DiS.

Petra Fridrichová propojila ve svém studiu i praxi zdravotní a sociální služby. V jedné osobě tak můžete najít zdravotní sestru i sociální pracovnici. Po studiu středoškolského oboru Všeobecná zdravotní sestra vystudovala sociální práci na VOŠ sociálně správní v Praze a později bakalářský obor Ošetřovatelství na Vysoké škole zdravotnictva a sociálnej práce sv. Alžběty. Má zkušenosti z pobytových i terénních služeb.

V roce 2010 začala lektorovat svůj první kurz. Nyní se ve svých kurzech věnuje oblastem, kde se zdravotní a sociální oblast setkávají.

 

 

 

 

 

 

Lektor-Zuzana-Zděnková

Mgr. Zuzana Zděnková

Zuzana Zděnková vystudovala magisterský obor Studia občanského sektoru na UK a této oblasti zůstává, s odbočkami ke vzdělávání, věrná dlouhodobě. Pomáhá neziskovým organizacím s grantovými žádostmi, fundraisingem, s komunikací s veřejností i s dalším rozvojem. Koordinovala projekty ve vzdělávání, kultuře, v rozvojové spolupráci, práci s mládeží i předškolními dětmi. Na neziskové organizace a celý sektor pohlíží také z druhé strany, coby hodnotitelka projektových žádostí z veřejných zdrojů a hodnotitelka AVPO pro účely Značky spolehlivosti.

Je zkušenou lektorkou i tlumočnicí, příležitostně překládá z Aj / Nj. Věří, že neziskový sektor je nedílnou součástí demokratické společnosti a usiluje o to, aby jeho organizace byly relevantním partnerem pro veřejnou i komerční sféru.

 

 

 

Lektorka-Lucie-KremlíkováMgr. Lucie Kremlíková

Lucie Kremlíková se věnuje dlouhodobě sociální práci. Po studiu Sociálně pedagogické asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem se věnovala studiu magisterského oboru Etika v sociální práci na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. 

Ve své praxi se dlouhodobě věnuje implementaci standardů kvality při práci s klientem a je garantem individuálního plánování. Své praktické dovednosti z oblasti individuálního plánování nyní předává také v rámci své lektorské činnosti.

 

 

 

 

 

 

Lektor-Anna-KieslingováMgr. Anna Kieslingová

Anna Kieslingová vystudovala fyzioterapii na FTVS UK a působí jako odborná fyzioterapeutka. 

Má dlouhodobé zkušenosti s přednáškovou činností, vedením skupinových lekcí cvičení a workshopů. Vede praktické workshopy na témata zdravého životního stylu, kompenzačního cvičení, ergonomie pracovního prostředí. Orientuje se na praktické využití poznatků pro účastníky kurzů.

 

Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.