Základy efektivní komunikace v sociálních službách - 28. 11. 2018 - Praha

Neohodnoceno
 

Fungující komunikace je základ. Dokázat ale opravdu efektivně komunikovat není jednoduché. Přijďte s námi probrat, jakými kroky můžete vylepšit své komunikační dovednosti a jak vám to může usnadnit Vaši každodenní práci.

Dostupnost Kapacita kurzu je plná - kurz již nelze objednat.
990 Kč / účastník kurzu
Kód produktu ZEK181128
Kategorie Termíny kurzů a přihlášení
 

Pokud pracujete v sociálních službách, víte dobře, jak náročnou disciplínou někdy bývá komunikace s uživatelem služby, jeho rodinou, ale i s vlastními kolegy.

Náš kurz Vám pomůže tuto disciplínu lépe zvládnout, tak abyste neubližovali sobě ani druhým. Kurz je vstupem do tématu a je koncipován prakticky, tak, aby byl co nejlépe využitelný pro vaši každodenní praxi.

Seznámíte se s aktivním nasloucháním, definujete si bariéry a poruchy komunikace a s lektorkou se zaměříte také na specifika komunikace u konkrétních uživatelů sociálních služeb.


 

Kurz Základy efektivní komunikace v sociálních službách je zaměřen na téma efektivní komunikace jako důležité součásti poskytování kvalitních sociálních služeb. Efektivní komunikace je důležitá pro sociální pracovníky i pracovníky v sociálních službách. Tito pracovníci by měli být schopni efektivně komunikovat s uživateli sociálních služeb, ale také s jejich rodinami a v neposlední řadě se svými kolegy.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pro každého, koho zajímá téma zvládání efektivní komunikace

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV: A2018/0477-SP/PC

 

Datum a místo konání:

28. 11. 2018 od 9:00

Drtinova 557/10, Praha 5 (Impact Hub Praha)

 

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.