Akreditace MPSV
 

Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby - 6. 11. 2019 - Praha

 

Zajímá vás, jak zlepšit využívání času, redukovat pocit stresu a tlaku, a zároveň jak nechat narůst pocit smysluplnosti?

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu MVT1911PH
Kategorie Termíny kurzů a přihlášení
 

Dny letí a vám se pořád nedostává času? Cítíte se často ve vleku úkolů, situací, vlastních emocí? Hledáte někdy ztěžka cesty k radosti? 

Pojďte se s námi na chvíli zastavit a získat nadhled na vlastní situaci, učit se naslouchat sami sobě, svému tělu a pocitům a prožívat aktivně své dny s radostí. Pojďme společně hledat cesty, které budou vyhovovat právě vám. Protože univerzální návody nefungují.


 

Kurz Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby je úvodem do tématu zlepšení nakládání s časem a energií

V kurzu dostanete prostor a příležitost k sebereflexi, identifikaci vlastních kritických oblastí, získáte konkrétní tipy a návody a vyzkoušíte praktická cvičení, jak ve všedním dnu nebýt vlečen okolnostmi, ale vnímat, všímat si a dokázat prožívat radost. Právě k tomu vedou snadné techniky mindfulness (všímavost), použitelné pro každého, bez ohledu na to, čím tráví své dny. Druhá část kurzu se věnuje možnostem, jak pracovat s další cennou komoditou, která ovlivňuje kvalitu našeho života - časem. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci 
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci 
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 25 osob

Lektor kurzu: Mgr. Zuzana Zděnková

Akreditace MPSV: A2019/0616-SP/PC/PP/VP

 

Datum a místo konání: 

6. 11. 2019 od 9:00

Palata - Domov pro zrakově postižené, Na Hřebenkách 737/5, Praha 5 Smíchov

  

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.