Akreditace MPSV
 

Jak si v náročné práci zachovat fyzické i duševní zdraví - úvod do ergonomie - 29.10.2021 Praha

Neohodnoceno
 

Práce v sociálních službách je spojená s enormní zátěží, která zahrnuje nejen stres a nároky na psychickou odolnost, ale také fyzickou námahu. Na kurzu získáte povědomí o tom, jak správně pečovat o své tělo, a tak efektivněji zvládat svou náročnou profesi.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu UDE211029PH
Kategorie Akreditované kurzy v Praze
 

Chcete vědět, jak si v náročné profesi zachovat fyzické i duševní zdraví? Co vám a vašemu tělu způsobuje stres a jak problémům předcházet? Jaká rizika hrozí z nevhodných návyků, nevhodného uspořádání pracovního prostředí, špatných pohybových stereotypů? Jak efektivně relaxovat?

Přijďte na náš kurz pod vedením odborné fyzioterapeutky.


 

Kurz Jak si v náročné práci zachovat fyzické i duševní zdraví - úvod do ergonomie se zabývá souvislostmi mezi duševním a emočním stavem a jeho tělesnými projevy. Kurz je sestaven prakticky, tak, aby účastníci odcházeli s konkrétními návody, co mohou dělat, aby se cítili ve svém těle lépe a předcházeli zdravotním komplikacím. Dozví se, jak se doslova "správně postavit" ke své práci a jak ji kompenzovat.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Anna Kieslingová

Akreditace MPSV: A2019/0653-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání:

29. 10. 2021 od 9:00 

Pronájem Klimentská s.r.o., Klimentská 1443/50, Praha 1 - školící místnost Krb

(Rohový žlutý dům na rohu Klimentské a Helmovy ulice, vchod z vedlejší Helmovy ulice. 5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou. 3 minuty od tramvaje č. 3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť - pokračujte Biskupskou ulicí.)

  

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.