Akreditace MPSV ONLINE
 

Online: Jak si v náročné práci zachovat fyzické i duševní zdraví - úvod do ergonomie - 16. 4. 2021

 

Práce v sociálních službách je spojená s enormní zátěží, která zahrnuje nejen stres a nároky na psychickou odolnost, ale také fyzickou námahu. Na kurzu získáte povědomí o tom, jak správně pečovat o své tělo, a tak efektivněji zvládat svou náročnou profesi.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu UDE210416ON
Kategorie Online kurzy
 

 Chcete vědět, jak si v náročné profesi zachovat fyzické i duševní zdraví? Co vám a vašemu tělu způsobuje stres a jak problémům předcházet? Jaká rizika hrozí z nevhodných návyků, nevhodného uspořádání pracovního prostředí, špatných pohybových stereotypů? Jak efektivně relaxovat?

Přijďte na náš kurz pod vedením odborné fyzioterapeutky.


 

Kurz Jak si v náročné práci zachovat fyzické i duševní zdraví - úvod do ergonomie se zabývá souvislostmi mezi duševním a emočním stavem a jeho tělesnými projevy. Kurz je sestaven prakticky, tak, aby účastníci odcházeli s konkrétními návody, co mohou dělat, aby se cítili ve svém těle lépe a předcházeli zdravotním komplikacím. Dozví se, jak se doslova "správně postavit" ke své práci a jak ji kompenzovat.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Anna Kieslingová

Akreditace MPSV: A2019/0653-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání:

16. 4. 2021 od 9:00 

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet. 

 

 

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.