Akreditace MPSV
 

Individuální plánování jako nástroj pro práci s rizikovými oblastmi v sociálních službách - úvod do problematiky - 17.9.2021 Ústí nad Labem

Neohodnoceno
 

Kurz vám pomůže konstruktivně používat individuální plánování při každodenní práci s uživatelem sociálních služeb. Seznámí vás s příležitostí pracovat s riziky v sociálních službách tak, abyste využili individuální plánování pro minimalizaci rizikových faktorů. 

Dostupnost Kapacita kurzu je plná - kurz již nelze objednat.
1 400 Kč / účastník kurzu
Kód produktu IPR210917UL
Kategorie Akreditované kurzy v Ústí nad Labem
 

Jak efektivně pracovat s individuálním plánem v sociálních službách? Jak maximálně využít jeho potenciálu v každodenní praxi? Jak pomocí individuálního plánování minimalizovat rizika?

Na tyto a další otázky Vám náš kurz odpoví. A to nejen teoreticky. Kurz vede zkušená lektorka, vychází z potřeb účastníků a jejich reálných zkušeností v návaznosti na související legislativu. Kurz je zaměřen na praktickou využitelnost získaných poznatků. 


 

Kurz Individuální plánování jako nástroj pro práci s rizikovými oblastmi v sociálních službách - úvod do problematiky spojuje témata  individuálního plánování a práce s rizikovými oblastmi. Kurz umožní účastníkům získat nový vhled pro využití individuálního plánování při své práci a pro minimalizaci rizik, která se v průběhu poskytování sociální služby objevují. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Lucie Kremlíková

Akreditace MPSV č. A2018/0249-SP/PC

 

Datum a místo konání: 

17. 9. 2021 od 9:15

Velká Hradební 45, Ústí nad Labem (Severočeská vědecká knihovna, Vědecká část, Přednáškový sál). 

 

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.