Akreditace MPSV ONLINE KURZ
 

Kurz Hledání cest ke zvládání stresu a prevenci syndromu vyhoření - 8.10.2024 online

 

Hledáte svou cestu k lepšímu zvládání stresových situací a k prevenci syndromu vyhoření? 

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu HCK2410084ON
Kategorie Online kurzy
 

Pomáhající profese patří mezi nejohroženější syndromem vyhoření. 

Jak zvládat stresové situace? Dají se zvládat lépe? Co dělat pro prevenci syndromu vyhoření? Jsem ohrožen syndromem vyhoření? 

Nechte se na našem kurzu vést k zamyšlení nad tím, co pro sebe děláte - a co můžete dělat pro prevenci syndromu vyhoření.


 

Kurz Hledání cest ke zvládání stresu a prevenci syndromu vyhoření se zabývá tématem zvládání stresu a prevence syndromu vyhoření. Pomáhající profese patří mezi nejohroženější syndromem vyhoření, který se často vyvíjí mimo jiné v důsledku zvýšené míry stresu. Zvládání stresu a stresových situací je tedy důležitou dovedností pracovníků sociálních služeb. 

Účastníci kurzu se seznámí se základy tématu stresu a syndromu vyhoření a s technikami zvládání stresu a prevencí syndromu vyhoření. Každý člověk zvládá stresové situace jinak, kurz proto povede účastníky k sebereflexi vlastního zvládání stresových situací a k zamyšlení nad péčí o své duševní zdraví. Kurz účastníkům napoví možné směry, kterými je možné se v rámci zvládání stresu a prevence syndromu vyhoření vydat. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci v organizacích poskytujících sociální služby
  • pro každého, koho zajímá téma zvládání stresu a prevence syndromu vyhoření

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV č. A2021/0393-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání: 

8. 10. 2024 od 9:00

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet.