Akreditace MPSV PREZENČNÍ KURZ
 

Kurz Individuální plánování jako nástroj pro práci s rizikovými oblastmi v sociálních službách - úvod do problematiky - 26.9.2024 Praha

 

Kurz vám pomůže konstruktivně používat individuální plánování při každodenní práci s uživatelem sociálních služeb. Seznámí vás s příležitostí pracovat s riziky v sociálních službách tak, abyste využili individuální plánování pro minimalizaci rizikových faktorů. 

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu IPR240926PH
Kategorie Akreditované kurzy v Praze
 

Jak efektivně pracovat s individuálním plánem v sociálních službách? Jak maximálně využít jeho potenciálu v každodenní praxi? Jak pomocí individuálního plánování minimalizovat rizika?

Na tyto a další otázky Vám náš kurz odpoví. A to nejen teoreticky. Kurz vede zkušená lektorka, vychází z potřeb účastníků a jejich reálných zkušeností v návaznosti na související legislativu. Kurz je zaměřen na praktickou využitelnost získaných poznatků. 


 

Kurz Individuální plánování jako nástroj pro práci s rizikovými oblastmi v sociálních službách - úvod do problematiky spojuje témata  individuálního plánování a práce s rizikovými oblastmi. Kurz umožní účastníkům získat nový vhled pro využití individuálního plánování při své práci a pro minimalizaci rizik, která se v průběhu poskytování sociální služby objevují. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 10 osob

Lektor kurzu: Mgr. Lucie Kremlíková

Akreditace MPSV č. A2022/0867-SP/PC

 

Datum a místo konání: 

26. 9. 2024 od 9:00

Pronájem Klimentská s.r.o., Klimentská 1443/50, Praha 1 - školící místnost Oliva

(Rohový žlutý dům na rohu Klimentské a Helmovy ulice, vchod z vedlejší Helmovy ulice. 5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou. 3 minuty od tramvaje č. 3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť - pokračujte Biskupskou ulicí.)