Novinka Akreditace MPSV ONLINE KURZ
 

Kurz Sociální ekonomika a zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce - 29.5.2024 online

 

Seznamte se s tématem sociální ekonomiky se zaměřením na zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu SEZ240306ON
Kategorie Online kurzy
 

Na kurzu jistíte, jaké jsou možnosti využití potenciálu sociální ekonomiky pro nalezení pracovního uplatnění osob znevýhodněných na trhu práce. Získáte také praktické rady pro uplatnění těchto osob na volném trhu práce. 


 

Kurz Sociální ekonomika a zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce se zaměřuje na možnosti zaměstnávání znevýhodněných osob jak na volném trhu práce, tak v chráněném prostředí, které nabízí nástroj označovaný jako sociální ekonomika“. Pojednává o sociální ekonomice a sociálním podnikání, jako jedním z efektivních nástrojů zaměstnávání těchto osob, trendu, jenž se do českého prostředí úspěšně integruje v mnoha příkladech dobré praxe, v podobě úspěšných sociálních podnikatelů a představuje nový trend v zaměstnávání skupin, které jsou na volném trhu práce zranitelné a mnohdy těžce uplatnitelné v běžném modelu.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci v organizacích poskytujících sociální služby
  • pro každého, koho zajímá téma sociální ekonomiky a zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Pavla Svobodová

Akreditace MPSV: A2023/1729-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání:

29. 5. 2024 od 9:00 

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet.