Akreditace MPSV PREZENČNÍ KURZ
 

Kurz Týmové role v sociálních službách aneb: JÁ MANAŽER - JÁ TÝM - 22.5.2024 Praha

 

Fungující tým je základem pro kvalitní poskytování sociálních služeb. Pojďte se s námi blíže podívat na možnosti hledání souladu mezi pracovním týmem a jeho vedením. 

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu TRS240522PH
Kategorie Akreditované kurzy v Praze
 

Jaký vliv mají jednotliví členové týmu na jeho vznik a fungování? Jaké jsou typy rolí v týmu? Jaké jsou limity manažerů a pracovníků v sociálních službách? Jak mohou hodnoty a emoce jednotlivých členů pracovního týmu ovlivňovat spolupráci a výsledky týmu?

Na tyto a další otázky Vám náš kurz odpoví. A to nejen teoreticky. Kurz vede zkušená lektorka, vychází z potřeb účastníků a jejich reálných zkušeností. Kurz je zaměřen na praktickou využitelnost získaných poznatků a je vhodný pro řadové členy týmu i manažery. 


 

Kurz Týmové role v sociálních službách aneb: Já manažer - Já tým se zabývá prací v týmu a s týmem. Zaměstnanci se v sociálních službách potýkají s mnoha faktory, které ovlivňují jejich práci a výkon. Jsou pod neustálým tlakem, a to jak ze strany osob, o které pečují, tak ze strany poskytovatele sociální služby, tedy zaměstnavatele. V obdobné pozici jsou linioví manažeři, kteří jsou mnohdy v přímém kontaktu nejen se zaměstnanci, ale také s uživateli sociální služby. V důsledku toho je velice žádoucí, aby pracovní týmy a jejich vedení spolu dokázali nalézt soulad a efektivní prostředky zvyšující výkonnost a výsledky práce. Cílem kurzu je seznámit účastníky s možnostmi sebereflexe, s limity manažerů a pracovníků v přímé péči a různými typy rolí, které jsou v pracovních skupinách obvykle zastoupeny.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v řídící, manažerské funkci.

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 10 osob

Lektor kurzu: 

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV č. A2020/0464-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání: 

22. 5. 2024 od 9:00

Pronájem Klimentská s.r.o., Klimentská 1443/50, Praha 1 - školící místnost Oliva

(Rohový žlutý dům na rohu Klimentské a Helmovy ulice, vchod z vedlejší Helmovy ulice. 5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou. 3 minuty od tramvaje č. 3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť - pokračujte Biskupskou ulicí.)