Akreditace MPSV PREZENČNÍ KURZ
 

Kurz Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby - 20.9.2023 Praha

 

Zajímá vás, jak zlepšit využívání času, redukovat pocit stresu a tlaku, a zároveň jak nechat narůst pocit smysluplnosti?

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu MVT230920PH
Kategorie Akreditované kurzy v Praze
 

Dny letí a vám se pořád nedostává času? Cítíte se často ve vleku úkolů, situací, vlastních emocí? Hledáte někdy ztěžka cesty k radosti? 

Pojďte se s námi na chvíli zastavit a získat nadhled na vlastní situaci, učit se naslouchat sami sobě, svému tělu a pocitům a prožívat aktivně své dny s radostí. Pojďme společně hledat cesty, které budou vyhovovat právě vám. Protože univerzální návody nefungují.


 

Kurz Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby je úvodem do tématu zlepšení nakládání s časem a energií

V kurzu dostanete prostor a příležitost k sebereflexi, identifikaci vlastních kritických oblastí, získáte konkrétní tipy a návody a vyzkoušíte praktická cvičení, jak ve všedním dnu nebýt vlečen okolnostmi, ale vnímat, všímat si a dokázat prožívat radost. Právě k tomu vedou snadné techniky mindfulness (všímavost), použitelné pro každého, bez ohledu na to, čím tráví své dny. Druhá část kurzu se věnuje možnostem, jak pracovat s další cennou komoditou, která ovlivňuje kvalitu našeho života - časem. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci 
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci 
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Zuzana Zděnková

Akreditace MPSV: A2019/0616-SP/PC/PP/VP

 

Datum a místo konání: 

20. 9. 2023 od 9:00

Pronájem Klimentská s.r.o., Klimentská 1443/50, Praha 1 - školící místnost Krb

(Rohový žlutý dům na rohu Klimentské a Helmovy ulice, vchod z vedlejší Helmovy ulice. 5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou. 3 minuty od tramvaje č. 3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť - pokračujte Biskupskou ulicí.)