Akreditace MPSV ONLINE KURZ
 

Kurz Úvod do tématu konfliktu a agrese - 24.10.2023 online

 

Kurz vám pomůže přijmout fakt, že konflikt je přirozenou součástí života a napoví, jak s konfliktními situacemi a případnou agresí pracovat.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu UDK231024ON
Kategorie Online kurzy
 

Konflikt je přirozenou součástí života, ne však příjemnou.

Jak jej zvládat? Jak se nenechat agresivním klientem otrávit? Jak si udržet nadhled a psychickou pohodu? Lze konfliktům předcházet?

Na tyto a další otázky vám náš kurz odpoví, pomůže vám efektivněji komunikovat a nenechat si ubližovat, ať už pracujete v sociálních službách nebo jiném oboru.


 

Kurz Úvod do tématu konfliktu a agrese je zaměřen na téma konfliktu a konfliktních situací. Konflikt je přirozenou součástí života, a tak se s ním při své práci také setkávají sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách. Pro kvalitní poskytování sociálních služeb je třeba, aby byli schopni konfliktní situace co nejlépe zvládat, případně jim předcházet. V rámci konfliktních situací se mohou pracovníci setkat také s agresivitou a agresivními projevy, a proto je také toto téma součástí kurzu.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci v organizacích poskytujících sociální služby
  • pro každého, koho zajímá téma zvládání konfliktů a agrese

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV č. A2022/0839-SP/PC/VP

 

Datum a místo konání: 

24. 10. 2023 od 9:00

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet.