Novinka Akreditace MPSV
 

Relaxační metody v rámci psychohygieny pracovníků sociálních služeb - 5.11.2021 Praha

Neohodnoceno
 

Jedním ze specifik práce v sociálních službách je vystavení velké míře stresu. Na kurzu se seznámíte s relaxačními technikami, které jsou jedním z velmi efektivních způsobů, jak se vypořádat s chronickým stresem.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu RMR211105PH
Kategorie Akreditované kurzy v Praze
 

Chcete vědět, co vám mohou přinést relaxační a meditační techniky? Jak dosáhnout pocitu uvolnění, odolnosti? Jak odbourávat vnitřní napětí? Chcete si prakticky vyzkoušet konkrétní relaxační techniky a vybrat si tak tu svou?

Přijďte na náš kurz pod vedením odborné fyzioterapeutky a vyzkoušejte si konkrétní techniky v praxi. 


 

Kurz Relaxační metody v rámci psychohygieny pracovníků sociálních služeb se zabývá jednou z efektivních možností, jak se vypořádávat s chronickým stresem, a to relaxačními metodami. Absolventi kurzu se seznámí s riziky své profese z hlediska dlouhodobého působení stresu na fyzické, psychické i emoční úrovni. Kurz je sestaven prakticky tak, aby si účastníci vyzkoušeli konkrétní přístupy a mohli si najít ten, který je jim pro praxi nejbližší. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Anna Kieslingová

Akreditace MPSV: A2021/0902-SP/PC/PP/VP

 

Datum a místo konání:

5. 11. 2021 od 9:00 

Pronájem Klimentská s.r.o., Klimentská 1443/50, Praha 1 - školící místnost Krb

(Rohový žlutý dům na rohu Klimentské a Helmovy ulice, vchod z vedlejší Helmovy ulice. 5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou. 3 minuty od tramvaje č. 3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť - pokračujte Biskupskou ulicí.)

  

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.