Akreditace MPSV ONLINE
 

Online: Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby - 7.12.2020

 

Zajímá vás, jak zlepšit využívání času, redukovat pocit stresu a tlaku, a zároveň jak nechat narůst pocit smysluplnosti?

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu MVT201207PH
Kategorie Online kurzy
 

 

Dny letí a vám se pořád nedostává času? Cítíte se často ve vleku úkolů, situací, vlastních emocí? Hledáte někdy ztěžka cesty k radosti? 

Pojďte se s námi na chvíli zastavit a získat nadhled na vlastní situaci, učit se naslouchat sami sobě, svému tělu a pocitům a prožívat aktivně své dny s radostí. Pojďme společně hledat cesty, které budou vyhovovat právě vám. Protože univerzální návody nefungují.


 

Kurz Úvod do práce se stresovými situacemi: mindfulness/všímavost a time management pro sociální služby je úvodem do tématu zlepšení nakládání s časem a energií

V kurzu dostanete prostor a příležitost k sebereflexi, identifikaci vlastních kritických oblastí, získáte konkrétní tipy a návody a vyzkoušíte praktická cvičení, jak ve všedním dnu nebýt vlečen okolnostmi, ale vnímat, všímat si a dokázat prožívat radost. Právě k tomu vedou snadné techniky mindfulness (všímavost), použitelné pro každého, bez ohledu na to, čím tráví své dny. Druhá část kurzu se věnuje možnostem, jak pracovat s další cennou komoditou, která ovlivňuje kvalitu našeho života - časem. 

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci 
  • pracovníci v sociálních službách
  • pracovníci v manažerské, řídící funkci 
  • pro každého, koho zajímá téma kurzu

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 16 osob

Lektor kurzu: Mgr. Zuzana Zděnková

Akreditace MPSV: A2019/0616-SP/PC/PP/VP

 

Datum a místo konání: 

7. 12. 2020 od 9:00

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet. 

 

 

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.