Akreditace MPSV
 

Základy efektivní komunikace v sociálních službách - 22. 9. 2020 - Praha

 

Fungující komunikace je základ. Dokázat ale opravdu efektivně komunikovat není jednoduché. Přijďte s námi probrat, jakými kroky můžete vylepšit své komunikační dovednosti a jak vám to může usnadnit Vaši každodenní práci.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 400 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu ZEK200922PH
Kategorie Termíny kurzů a přihlášení
 

Pokud pracujete v sociálních službách, víte dobře, jak náročnou disciplínou někdy bývá komunikace s uživatelem služby, jeho rodinou, ale i s vlastními kolegy.

Náš kurz Vám pomůže tuto disciplínu lépe zvládnout, tak abyste neubližovali sobě ani druhým. Kurz je vstupem do tématu a je koncipován prakticky, tak, aby byl co nejlépe využitelný pro vaši každodenní praxi.

Seznámíte se s aktivním nasloucháním, definujete si bariéry a poruchy komunikace a s lektorkou se zaměříte také na specifika komunikace u konkrétních uživatelů sociálních služeb.


 

Kurz Základy efektivní komunikace v sociálních službách je zaměřen na téma efektivní komunikace jako důležité součásti poskytování kvalitních sociálních služeb. Efektivní komunikace je důležitá pro sociální pracovníky i pracovníky v sociálních službách. Tito pracovníci by měli být schopni efektivně komunikovat s uživateli sociálních služeb, ale také s jejich rodinami a v neposlední řadě se svými kolegy.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pro každého, koho zajímá téma zvládání efektivní komunikace

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV: A2018/0477-SP/PC

 

Datum a místo konání: 

22. 9. 2020 od 9:00

Palata - Domov pro zrakově postižené, Na Hřebenkách 737/5, Praha 5 Smíchov

  

 
Tento web používá pro zlepšování funkčnosti stránek, analytické účely a personalizaci reklam soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.