Akreditace MPSV ONLINE KURZ
 

Kurz Úvod do fundraisingu: Jak na psaní projektů - 18.9.2024 online

 

Seznamte se s tématem a efektivní praxí fundraisingu v neziskové organizaci, se zaměřením na projektový fundraising.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu UDF240918ON
Kategorie Online kurzy
 

Kurz pro všechny neziskové organizace a jejich fundraisery a manažery.

Ať už jste poskytovatelem sociálních služeb nebo pořádáte kulturní akce, chcete-li přijít na kloub tomu, jak napsat kvalitní projektovou žádost, kurz je určen právě Vám!

Naučíme vás, jak lépe využít potenciál vaší organizace a jak oslovit budoucí dárce a partnery z řad veřejné i soukromé/korporátní sféry. Procvičíte si, jak sestavit kvalitní projektovou žádost pro různé cílové skupiny. Zjistíte, jakým nejčastějším chybám je dobré se vyhnout, aby byl projekt nejen úspěšný u donora, ale i udržitelný pro vaši organizaci.


 

Kurz Úvod do fundraisingu: Jak na psaní projektů zaujme neziskové organizace, které usilují o vícezdrojové financování a chtějí přijít na kloub tomu, jak napsat kvalitní projektovou žádost. Tuto dovednost jistě využijí nejen pracovníci ze sociálních služeb, ale i organizace z jiných oborů, které se chtějí pustit do projektového fundraisingu.

Kurz účastníkům ukáže, jak lépe využít jejich potenciál i potenciál jejich organizace a jak oslovit budoucí dárce a partnery z řad veřejné i soukromé/korporátní sféry formou sestavení kvalitní projektové žádosti, seznámí je se specifiky komunikace s různou cílovou skupinou a nejčastějšími chybami, kterých je nutno se vyvarovat, aby byl projekt nejen úspěšný u donora, ale i udržitelný pro samotnou organizaci.

 

Pro koho je kurz určen:

  • pracovníci neziskových organizací
  • sociální pracovníci a pracovníci v manažerské, řídící funkci v organizacích poskytujících sociální služby
  • pro každého, koho zajímá téma psaní projektů a fundraisingu

 

Hodnocení účastníků kurzu:

B.V. (účastnice z organizace poskytující sociální služby nám napsala několik měsíců po absolvování kurzu):

"Kurz byl pro mě osobně velmi přínosný a náš projekt, podávaný každoročně v našem městě, se z obvyklého průměru dostal na čtvrté nejlepší místo z cca sedmdesáti žádostí. Děkuji za ochotu, a ještě jednou za celý kurz."

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Zuzana Zděnková

Akreditace MPSV: A2023/0029-SP/VP

 

Datum a místo konání:

18. 9. 2024 od 9:00 

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet.