Akreditace MPSV ONLINE KURZ
 

Kurz Základy efektivní komunikace v sociálních službách - 7.11.2024 online

 

Fungující komunikace je základ. Dokázat ale opravdu efektivně komunikovat není jednoduché. Přijďte s námi probrat, jakými kroky můžete vylepšit své komunikační dovednosti a jak vám to může usnadnit Vaši každodenní práci.

Dostupnost Volná místa k dispozici.
1 690 Kč / účastník kurzu
   
Kód produktu ZEK241107ON
Kategorie Online kurzy
 

Pokud pracujete v sociálních službách, víte dobře, jak náročnou disciplínou někdy bývá komunikace s uživatelem služby, jeho rodinou, ale i s vlastními kolegy.

Náš kurz Vám pomůže tuto disciplínu lépe zvládnout, tak abyste neubližovali sobě ani druhým. Kurz je vstupem do tématu a je koncipován prakticky, tak, aby byl co nejlépe využitelný pro vaši každodenní praxi.

Seznámíte se s aktivním nasloucháním, definujete si bariéry a poruchy komunikace a s lektorkou se zaměříte také na specifika komunikace u konkrétních uživatelů sociálních služeb.


 

Kurz Základy efektivní komunikace v sociálních službách je zaměřen na téma efektivní komunikace jako důležité součásti poskytování kvalitních sociálních služeb. Efektivní komunikace je důležitá pro sociální pracovníky i pracovníky v sociálních službách. Tito pracovníci by měli být schopni efektivně komunikovat s uživateli sociálních služeb, ale také s jejich rodinami a v neposlední řadě se svými kolegy.

 

Pro koho je kurz určen:

  • sociální pracovníci
  • pracovníci v sociálních službách
  • pro každého, koho zajímá téma zvládání efektivní komunikace

 

Celý obsah kurzu si pročtěte ZDE.

 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin

Maximální kapacita kurzu: 20 osob

Lektor kurzu: Mgr. Marcela Janotová

Akreditace MPSV: A2022/0672-SP/PC

 

Datum a místo konání: 

7. 11. 2024 od 9:00

ONLINE - na základě přihlášky Vám pošleme před kurzem odkaz, pomocí kterého se v den konání ke kurzu přihlásíte. Není potřeba nic instalovat. 

Online kurz se nijak zásadně neliší od kurzu klasického - živý výklad lektora, možnost diskutovat s lektorem i ostatními účastníky v průběhu celého kurzu, přestávky na oddech i na oběd. Hlavní změnou je to, že se nesejdeme všichni v jedné učebně, ale kurz probíhá ve virtuálním prostředí. Jediné, co ke kurzu potřebujete, je počítač s připojením na internet.